page,page-id-13396,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Kdo jsme

Jsme mladí architekti. Tvůrčí duo, obklopeni šikovnými kolegy. Architektura nás baví, architekturou žijeme. Jsme dobří, ale neusínáme na vavřínech, neustále se snažíme zdokonalovat v grafice, způsobu prezentace i jednání. Čteme odborné časopisy, účastníme se architektonických soutěží, cestujeme a díváme se kolem sebe. Chceme, aby Vás spolupráce s námi bavila. Zároveň se snažíme, aby Vás naše práce příjemně překvapila. Našim cílem je kvalitní architektura, design a Vy, jako spokojený klient, který nás doporučí.

tým boq architekti

Střední průmyslová škola stavební Zlín
FA ČVUT obor architektura a urbanismus
2014 založení Boq architekti
autorizace ČKA 04 240
miroslav@boqarchitekti.cz

ing. arch. Miroslav Stach

architekt, partner, jednatel

gymnázium Český Krumlov
FA ČVUT obor architektura a urbanismus
roční stáž na ENSA Paris La Villette
2014 založení Boq architekti
autorizace ČKA 04 239
jana@boqarchitekti.cz

ing. arch. Jana Stachová

architekt, partner

gymnázium Příbram
ČVUT obor architektura a stavitelství
od roku 2017 - boq architekti
jan@boqarchitekti.cz

ing. arch. Jan
Madura

architekt,

externí spolupráce

Ing. Petra Novotná - zahradní a krajínná architektka (www.novotna.org, mail: petra@novotna.org, tel :+420 603 562 788,
studijní stáž - Fakulta architektury, Universidad Polytécnica de Valencia, Pracovní stáž N Rigas architects v Athénách)

Ing. arch. Martin Panský - architekt, inženýr (autorizace ČKA 04 546, mail: martin@boqarchitekti.cz)
Ing. Jan Slavata - statik
Mga. Tomáš Ditrich - fotograf (Vystudoval katedru fotografie na pražské FAMU, www.tomasdittrich.com, tel: +420 603 736 557)

Proč nás oslovit

Oslovit nás nic nestojí.
Zabýváme se návrhy rodinných domů, designem interierů a pomocí s jejich realizací. Zpracujeme kompletní dokumentaci, tedy architektonickou studii, projekt pro stavební povolení, projekt pro provedení stavby, pomůžeme Vám s výběrem zhotovitele a provedeme autorský dozor na stavbě.

Malé byty

Jsme specialisté na malé byty. Během několika posledních let se věnujeme návrhům interierů do ultra malých bytů. Byty, které jsou na trhu nabízeny jsou stále menší, ovšem požadavky na komfort uživatele jsou samozřejmě pořád stejné. Malé byty mají svá specifika, vyžadují komplexní přístup a inovativní myšlení. Je třeba orientovat se na detail, nebát se nápaditých a často neobvyklých řešení. Jedině tak lze docílit toho, že malý byt nabídne plnohodnotné bydlení a nebude jen místem na spaní.

Rodinné domy a byty

Vše začíná od dispozice, forma se podřizuje funkci. Od první myšlenky k poslední čáře přemýšlíme nad tím, jak budete fungovat jako rodina. Přemýšlíme nad tím, jak ráno vstáváte a večer uléháte. Proto Vás na první schůzce důkladně vyzpovídáme - předtím, než Vám navrhneme Vaše nové bydlení, Vás musíme co nejlépe poznat. Vše diskrétně..:)
Návrh rodinného domu či bytu je komplexní proces, při kterém je potřeba zohlednit spoustu faktorů. Investovaný čas se ovšem vrátí v podobě dobré architektury, smysluplné dispozice a zhodnocení Vaší investice.

Administrativní a obchodní prostory

Plánujete otevřít si kavárnu nebo bistro? Nevíte si rady se zařízením administrativního prostoru?
Neváhejte se na nás obrátit, my už si s tím poradíme.

Ateliér

Studio jsme zakládali jako rodinný atelier, ve kterém jsme se potkávali s klienty a ve kterém jsme i žili. Díky četným zakázkám jsme se rozrostli, rozšířili náš tým a částečně oddělili práci od rodiny. Domluvte si schůzku a přijďte se podívat do našeho nového atelieru na Letné.
Jako tvůrčí duo fungujeme již od roku 2008, do roku 2014 jsme navrhovali převážně pro firmu Balance Idea, v listopadu roku 2014 jsme založili atelier boq architekti.